Zaopatrzenie utrzymania ruchu

Od powstania w 2000 roku firma PROFITECH zaopatruje wydziały utrzymania ruchu największych firm przemysłowych północno-zachodniej Polski.

Na początku były to dostawy narzędzi i armatury technicznej. Poprzez lata pracy, współpracowaliśmy z wieloma producentami, jednak na dzień dzisiejszy wyodrębniliśmy najlepszych i z nimi związaliśmy naszą przyszłość i naszych klientów.

Dostawy narzędzi realizujemy z firmą Gedore, światowego lidera w tej dziedzinie.

Kolejnym światowym liderem z którym współpracujemy to niemiecka firma Arntz. Arntz produkuje jedne z najlepszych na świecie pił taśmowych. Dostarczane przez nas piły pracują w najcięższych warunkach i aplikacjach, doskonale sobie radząc również w najbardziej nietypowych materiałach.

Dostawy armatury przemysłowej, pomp i części zamiennych.

Historycznie to najstarszy nasz dział dostaw. Od magazynów armatury kwasoodpornej zlokalizowanych u klienta po dostawy z najnowszych technologii zaworów z tworzyw sztucznych po części zamienne do pomp i agregatów, to wizytówka naszej firmy. Nasi klienci wiedzą że mogą na nas liczyć w sprawach typowych jak i indywidualnych zamówieniach na pojedyncze części. Nasze doświadczone kadry potrafią rozwiązać najcięższe problemy, dostarczamy części z najdalszych krańców świata.

To wszystko w imię maksymy:

KLIENT JEST NAJWAŻNIESZY.

Pliki do pobrania