Przenośniki, węże, rury

Taśmy i rolki przenośnikowe.

Od 1999 roku z sukcesem realizujemy dostawy taśm przenośnikowych do największych odbiorców w naszym regionie. Początkowo jako importer a następnie jako dystrybutor podmiotów działających w kraju. Dostarczamy produkty najwyższej jakości producentów takich jak Forbo Siegling, jak i krajowych producentów np. Conbelts Bytom S.A.

Od roku 2008 rozpoczęliśmy dostawy rolek transportowych, zarówno standardowych jak i na specjalne zamówienie. Możemy się poszczycić szeroką bazą podwykonawców dzięki którym rolki wykonywane przez nas, częstokroć jakościowo przewyższają oryginalne dostarczane wraz linią produkcyjną do naszych klientów.

Transport pneumatyczny.

Do transportu pneumatycznego oraz do wentylacji dostarczamy węże i rurociągi ssawno tłoczne. Nasze węże techniczne stosowane są do wentylacji, odpylania i transportu materiałów sypkich jak i cieczy.

Produkowane są z materiałów takich jak: Teflon, Kapton, Viton, Noepren, Hypalon, Silikon, Kynar, Santopren, PCW oraz PUR czyli poliuretan poliestrowy, którego odporność na ścieranie jest o 30% większa od większości tworzyw oferowanych na rynku zgodnie z normą DIN 53516.

System Protect.

W swojej ofercie mamy też niezwykle odporny na ścieranie i udar system Protect. Opatentowane unikatowe rozwiązania konstrukcyjne, pozwalają kilkukrotnie wydłużyć żywotność rurociągu nawet przy bardzo abrazywnych mediach.

Więcej o System Protect

Węże w specjalnym wykonaniu.

Oprócz standardowych węży technicznych oferuje węże w specjalnym wykonaniu. W zależności od zastosowań posiadają zwiększone parametry techniczne. Do zastosowań odsysania urobku mineralnego po procesie cięcia, zastosowaliśmy specjalne wykonanie grubości ścianki z jednoczesnym doborem elastycznego materiału dla ułatwienia montażu węża.

Pliki do pobrania