Karbosan

Jako wyłączny przedstawiciel firmy KARBOSAN z Turcji mamy przyjemność zaoferować naszym klientom produkty jednej z najszybciej rozwijających się firm, produkujących materiały ścierne.

KARBOSAN od niemal 50 lat działa na światowym rynku zapewniając dostęp do swoich artykułów w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

Ta prężnie rozwijająca się firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 140 tys. m² , dzięki którym jest w stanie sprostać nawet największym zamówieniom i zapewnić terminowość dostaw oraz najwyższą jakość dostarczanych produktów.

Szeroki asortyment, wysoka jakość.

KARBOSAN produkuje między innymi: tarcze ceramiczne, tnące, szlifierskie, listkowe, krążki z włókna, pasy bezkońcowe, rolki, wodoodporne materiały ścierne, płótna nasypowe i wiele innych artykułów ściernych.

KARBOSAN jest jedynym producentem materiałów ściernych w Turcji, który przystosował swoje zakłady do wymogów Unii Europejskiej, co zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów.

Jakość gwarantuje również aktywne członkostwo w FEPA (Federation of European Producers of Abrasives) oraz O.S.A. (Organisation of Safety of Abrasives). Firma wdrożyła również wiele innowacyjnych metod produkcyjnych, które zwiększają atrakcyjność asortymentu oraz zakres jego

Profitech partnerem Karbosan w Polsce.

Firma PROFITECH od 2010 roku zajmuje się promocją produktów marki KARBOSAN na polskim rynku. Współpracujemy z największymi firmami w kraju oraz za granicą. Ponieważ gwarantujemy fachową obsługę, serwis, a oferowane produkty zawsze dostarczamy w terminie, cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Ze względu na fakt, że z roku na roku liczba naszych kontrahentów systematycznie się zwiększa, postanowiliśmy rozpocząć budowę sieci dystrybucyjnej. Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę z dużymi hurtowniami oraz firmami o ugruntowanej pozycji w swoim regionie.

Gwarantujemy owocną współpracę.

Pliki do pobrania